Úvod Složení bylinných mastí

Složení bylinných mastí

Složení bylinných mastí není vždy stejné, obsahuje však vždy směs bylin a léčivých rostlin, které působí preventivním i ozdravným způsobem na určité zdravotní neduhy. 

Z jakých bylin jsou balzámy vyrobeny?

3Mezi nejúčinnější se počítá kaštan koňský (odtud i název výrobku), kostival lékařský a jalovec obecný. Většina mastí obsahuje směs 25 bylin. Některé výrobky jsou označeny jako chladivé, jiné jako hřejivé. Zesílený účinek s větším obsahem potřebných látek je označován jako forte.

Firma Herbamedicus dodává i gel k odstranění celulitidy (Cellulitis), který obsahuje směs 18 bylin a funguje ve čtyřech fázích. Dalším balzámem k hloubkové regeneraci pokožky, složeným z 23 bylin a beta glukanu je výrobek pod názvem DermoRevital.

Mimo léčivé masti je k dostání i bylinný preparát s komplexem 11 bylin a kloubní výživyArthrorevital). Je určen k perorálnímu užití (ústy) a je dodáván v balení obsahujícím 90 tablet.

Receptury k vyrobení těchto přírodních preparátů jsou originální a patentované.

Přečtěte si, na jaké onemocnění jsou bylinné a koňské masti vhodné.


Diskuse (1 komentář)

Alena, (01. 08. 2013 05:42) Reagovat
Zaujal mě, jak se tady píše o gelu k odstranění celulitidy. Používáte ho někdo? Má nějaké účinky a kolik případně stojí...Díky. hledám něco na celulitidu a celkově mám s koňskou mastí dobrou zkušenost, tak bych od této firmy něco vyzkoušela.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Koňská mast.cz
Kontakty